Обавештење за ученике

Датум: 23. Mart 2020 10:51 Категорија: Новости

Услед уведеног ванредног стања у Републици Србији, због борбе са корона вирусом а према инструкцијама Министарства просвете, науке и технолошког развоја од 17.03.2020. године настава се одвија путем електронских медија на даљину.

Драги ученици од данас 23.03.2020. године школа почиње са онлајн наставом по распореду који усвојен 01.09.2019. године. Разредне старешине су обезбедиле ваше контакте (е-маилове, телефоне, фб-групе, вибер групе...) па очекујте да сте већ добили прве лекције и задатке од наставника... Комуникацију и обавезе које имате усмеравате на релацији професор-ученик уз евентуалну помоћ одељењског старешине! Ваш однос према електронском начину рада и ангажованост у извршавању задатака биће мерило вашег знања и озбиљности. Сигурни смо да ћемо заједнички нове начине учења у потпуности остварити у новонасталим околностима!