Реч директора

Ивица Трифуновић, дипл. инж. ел.

Добро дошли на website СШ „Григорије Божовић“, који ће Вам открити шта све нашу школу чини посебном у односу на друге школе у окружењу. Добро дошли  у школу у којој се пита и анализира, мисли и ствара, у којој се тумачи свет, где се развијају индивидуалне и колективне способности и где је настава пут и начин истраживања, стваралаштво и уметност. Позивамо вас на кратак пут разгледања наше школе, на којој ћете се упознати са њеном историјом и традицијом, упознаћете какви су услови за рад данас, упознаћете људе који ће вас насмејани дочекати и помоћи вам да лакше корачате кроз живот. Наш циљ је да по завршетку школовања у нашој школи у нове успехе иду ученици који имају довољно знања и вештина али који воле и цене своје родитеље, другове и другарице, земљу у којој живе и који имају одлучност и знање за нове ситуације и нове околности које их очекују у даљем животу.